همیشه مشتریان و شرکت های طرف قرارداد  یک مجموعه نشان دهنده کیفیت و سطح دانش آن مجموعه می‌باشد. ما نیز در رها گیربکس تلاش خود را کرده ایم تا همواره به بهترین و حرفه ای ترین شرکت ها خدمت رسانی کنیم و انواع گیربکس صنعتی را مطابق با نیاز آن ها طراحی و تولید نماییم . همچنین سرویس دهی ، تجهیز و تعمیر گیربکس های شرکت های مختلف نیز قسمتی از خدمت رسانی ما بوده است. در زیر به معرفی برخی از شرکت ها و گیربکس تولید شده برای آن ها میپردازیم.

لیست مشتریان

گیربکس هلیکال شرکت گیتی پسند

گيتي‌پسند سال‌ها قبل با سرمايه گذاري در صنايع پليمري و توليد لوله و اتصالات تك لايه آذين لوله و پنج‌لايه نيوپايپ، و تجهيزات گرمايشي و سرمايشي اعم از چيلر، ميني چيلر، پكيج، رادياتور و .. در بازار تاسيسات ساختماني و تاسيسات برودتي و حرارتي كشور پاي گذاشت. حضوري كه همواره نقش موثري در تغيير و اصلاح مدل‌هاي اجرايي در اين صنعت داشته است. در زیر تصاویری از گیربکس هلیکال تولید شده برای شرکت گیتی پسند را مشاهده  میکنید.

گیربکس هلیکال شرکت بهتاش سپاهان

شرکت بهتاش سپاهان با سرمایه گذاری شرکت های ایثارگران شهرستان های زرین شهر و فلاورجان،که سهام آن متعلق به خانواده های معظم شهداء ایثارگران و یادگاران هشت سال دفاع مقدس می باشد، در سال ۱۳۸۴ وارد عرصه حمل و نقل ریلی کشور گردید. در زیر گیربکس هلیکال تولید شده برای شرکت بهتاش سپاهان را مشاهده میکنید.

چرخ زنجیر گل گهر سیرجان

یکی از مطرح ترین قطب های فعال معدنی و صنعتی در خاورمیانه، شرکت معدنی و صنعتی گل گهر سیرجان واقع در استان کرمان است که  در ۵۰ كيلومتري جنوب غربي شهرستان سيرجان واقع شده و بزرگترین ذخیره معدنی زغال سنگ در کشور (با ذخیره زمین‌شناسی ۱۰۱۹ میلیون تن، ذخیره قطعی ۱۰۰۰ میلیون تن و ذخیره احتمالی ۲۱۹ میلیون تن ) محسوب می شود. در تصویر زیر چرخ زنجیر تولید شده برای شرکت گل گهر سیرجان را مشاهده میکنید.

گیربکس آمریکایی حلزونی - شرکت پیمان صنعت

شرکت صنایع لاستیکی پیمان صنعت با بیش از ۳۴ سال سابقه فعالیت یا تکیه بر دو اصل تجربه و دانش توانسته است خدمات ارزنده ای را به صنایع مختلف ارائه نماید . 
این شرکت فعالیت خود را با تولید انواع قطعات لاستیکی در سال ۱۳۶۳ آغاز و طی این سالها همواره توسعه و پیشرفت را در سرلوحه خود قرار داده و در این راستا با  انتقال دانش فنی از شرکتهای اروپایی و خرید تجهیزات و ماشین آلات به روز و پیشرفته و ایجاد توسعه در مساحت و ظرفیت کارخانه گامهای مثبتی برداشته است. گیربکس آمریکایی از نوع حلزونی تولید شده برای شرکت پیمان صنعت را در زیر مشاهده میکنید.

گیربکس سیکلوئیدی - شرکت آب و فاضلاب اهواز

در تصویر زیر گیربکس سیکلوئیدی تولید شده از شرکت آب و فاضلاب استان اهواز را مشاهده میکنید. این گیربکس نیز یکی دیگر از دستاورد های شرکت رها گیربکس می‌باشد.

گیربکس هلیکال - دستگاه تزریق پلاستیک شرکت میراب

شرکت میرآب اصفهان بعنوان یکی از پیشگامان صنعت آبرسانی و کشاورزی در بخش خصوصی کشور با هدف ارتقاء و توسعه صنعت آبرسانی، مصرف بهینه آب و افزایش کمی و کیفی محصولات کشاورزی در سال ۱۳۸۲ اقدام به تحقیق و جمع آوری اطلاعات در زمینه تولید لوله های آبیاری و آبرسانی تحت فشار نمود و در سال ۱۳۸۳ تاسیس و تولید محصولات آن آغاز گردید. گیربکس هلیکال تولید شده توسط شرکت رهاگیربکس برای شرکت میراب را در تصویر زیر مشاهده میکنید

گیربکس کارخانه پودر سیمان الیگودرز

گیربکس تولید شده توسط مجموعه رهاگیربکس برای کارخانه پودرسیمان الیگودرز

تعمیر و بازدید گیربکس هلیکال دستگاه کولینگ تاور فولاد غدیر

گیربکس خورشیدی دستگاه فیدر ۳۵۰۰ شرکت آفرینش

گیربکس هلیکال آلمانی شرکت فلندر

گیربکس هلیکال آلمانی شرکت فلندر مورد استفاده کارخانه سیمان تعمیر شده توسط مجموعه رها گیربکس

گیربکس هلیکال آلمانی شرکت فلندر
گیربکس هلیکال آلمانی شرکت فلندر

دستگاه وینچ ۱۰ تن

دستگاه وینچ ۱۰ تن ساخته شده توسط مجموعه رهاگیربکس با بهترین کیفیت

تولید چرخ دنده هلیکال برای شرکت گل گهر سیرجان

این چرخ دنده ها برای انتقال قدرت و تبدیل گشتاور  مناسب می باشند و در انواع صنایع سبک و سنگین کاربرد دارند

گیربکس حلزونی دستگاه خاموت به سفارش شرکت فولاد برش

شرکت ماشین سازی فولاد برش در سال ۱۳۸۵ با هدف تولید انواع ماشین آلات صنعتی و ساختمانی ، برش ، خم و خاموت زن میلگرد ، کلاف بازکن ، نبشی بر و دستگاه دو کاره خم و برش به منظور ایجاد رشد اقتصادی کشور در اصفهان به مرحله اجرا  گذاشته شد . این شرکت در بدو تاسیس و در همان سال ۱۳۸۵ با ثبت گواهینامه ثبت اختراع در سازمان ثبت اختراعات و با دریافت مجوز و عضویت در انجمن ماشین سازان ایران شروع به فعالیت کرد.

گیربکس فلندر کارخانه فولاد دارای بک استاپ

تعمیر و ساخت تمام چرخ دنده ها با بهترین کیفیت توسط مجموعه رها گیربکس. تولید کننده گیربکس سفارشی . 

گیربکس فلندر کارخانه فولاد
گیربکس فلندر کارخانه فولاد

تعمیر گیربکس ایتالیایی

تعمیر گیربکس ایتالیایی
تعمیر گیربکس ایتالیایی

گیربکس هلیکال فلندر بک استاپ دار مربوط ب نوار نقاله کارخانه سیمان تعمیر توسط مجموعه رها گیربکس

گیربکس هلیکال فلندر بک استاپ دار مربوط ب نوار نقاله کارخانه سیمان تعمیر توسط مجموعه رها گیربکس (2)
گیربکس هلیکال فلندر بک استاپ دار مربوط ب نوار نقاله کارخانه سیمان تعمیر توسط مجموعه رها گیربکس (2)

گیربکس هلیکال sew ساخت توسط مجموعه رها گیربکس مربوط ب پتروشیمی

گیربکس هلیکال sew ساخت توسط مجموعه رها گیربکس مربوط ب پتروشیمی
گیربکس هلیکال sew ساخت توسط مجموعه رها گیربکس مربوط ب پتروشیمی