دستگاه بستنی ساز صنعتی

گیربکس دستگاه بستنی ساز صنعتی با توجه به گرم شدن هوا خواهان زیادی پیدا کرده است. در تابستان به دلیل گرمای زیاد و علاقه مردم به بستنی ، تریاها دوباره فعالیت خود را از سر گرفته اند. اما نکته ای که وجود دارد قیمت زیاد دستگاههای بستنی ساز به دلیل وارداتی بودن آن است. اما مجموعه تخصصی و حرفه ای رها گیربکس با طراحی و تولید گیربکس های دستگاه بستنی ساز ، هزینه ها را برای شما کاهش داده است. این مجموعه علاوه بر گیربکس دستگاه بستنی ساز صنعتی ، تولیدات دنده پمپ و پاور دستگاه بستنی را نیز به عهده دارد.

در ادامه این مطلب همراه ما باشید تا شرح کار را برای شما توضیح دهیم. همچنین پاسخگوی سوالات شما خواهیم بود. از قبیل اینکه قیمت این دستگاه های بستنی ساز چه قدر است ؟ تعمیر و تجهیز دستگاه بستنی ساز چه قدر هزینه دارد ؟ کیفیت ساخت و تولید گیربکس ها و دنده پمپ های دستگاه بستنی ساز چگونه است؟ شما میتوانید برای مشاوره رایگان با شماره های موجود در سایت تماس حاصل نمایید. مجموعه رها گیربکس ، تولید کننده گیربکس صنعتی در اصفهان. 

دستگاه بستنی ساز چیست ؟

دستگاه بستنی ساز ، برای تولید بستنی به صورت صنعتی تهیه شده است. مصارف این دستگاه ها بیشتر برای تریاها و بستنی فروش های سطح شهر می‌باشد. روش کار این دستگاه ها به صورت موتور برقی می‌باشد. این دستگاه ها با هم زدن مخلوط مورد نظر و با سرد کردن همزمان آن بستنی را تولید می نمایند. برخی از این دستگاه ها در فرایند خود از اضافه کردن الکل نیز استفاده می نمایند. که البته با توجه به مساله شرعی آن ، در ایران استفاده نمی شوند. این دستگاهها با توجه به مدل های تک رنگ و ۲ رنگ به ۲ دسته تقسیم میشوند. مدل ها تک رنگ فقط بستنی ساده به شما ارائه میدهند ، اما نوع ۲ رنگ آن با ترکیب ۲ مدل بستنی ، برای مثال وانیلی با کاکائویی ، بستنی ۲ رنگ به شما تحویل میدهند.

تاریخچه تولید دستگاه بستنی ساز

در حدود سال ۱۸۳۲ ، آگوستوس جکسون به خاطر ایجاد چندین دستورالعمل بستنی و پیشگام کردن یک تکنیک برتر تهیه بستنی با افزودن نمک به یخ شهرت پیدا کرد.در سال ۱۸۴۳ جانسون از فیلادلفیا اولین حق ثبت اختراع ایالات متحده را برای دستگاه فریزر  در مقیاس کوچک دریافت کرد. که می توانست در آن بستنی ساخت. اما در نهایت یک کارآفرین آشپزی در انگلیس حق ثبت دستگاه بستنی ساز صنعتی را دریافت کرد. که می توانست یک بستنی را در ۵ دقیقه درست کند. 

 

گیربکس دستگاه بستنی ساز صنعتی

قیمت گیربکس دستگاه بستنی ساز صنعتی چه قدر است؟

دستگاه بستنی ساز صنعتی قیمت ها ی متنوعی دارد. با توجه به اینکه این دستگاه ها در خارج تولید شده است قیمت آن ها بسیار زیاد است. همچنین این دستگاه ها انواع زیادی دارند که هر کدام با توجه به امکاناتشان قیمتشان متفاوت است. برای نمونه یک مدل متوسط آن قیمتی بالغ بر ۱۵۰۰ دلار دارد که در صورت واردات این محصوله ایران ، ممکن است قیمت آن تا ۴۰ میلیون تومان نیز در ایران به فروش برسد. اما مجموعه رها گیربکس با توجه به اینکه خود طراحی و تولید گیربکس ها ، دنده پمپ و پاور دستگاه را به عهده دارد ، مبلغ بسیار بسیار کمتر از نمونه خارجی را ارائه خواهد داد.

بستنی در دستگاه بستنی ساز معمولا به دو صورت پمپی و گراواتی است که تفاوت آنها در نوع ترکیب کردن و زمان ترکیب کردن مواد اولیه بستنی با یک دیگر میباشد.

بازدهی دستگاه بستنی ساز در مدل های مختلف، متفاوت است که معمولا از ۴۰۰ الی ۷۰۰ عدد بستنی در هر ساعت، مابین دستگاه های بستنی ساز مختلف، متغیر میباشد. هر چقدر ظرفیت مخزن و خروجی بستنی بیشتر باشد قیمت بالاتر برای خرید دستگاه باید پرداخت کرد.

اگر شما نیاز به سفارش دستگاه بستنی ساز دارید کافیست با شماره تلفن های مجموعه که در پایین و بالای همین صفحه قرار داند تماس حاصل نمایید. با توجه به ابعاد و قدرت دستگاه بستنی ساز صنعتی خود ، و ارائه سفارش ، کارشناسان ما قیمتی بسیار مناسب و کمتر از نمونه خارجی را به شما ارائه خواهند داد.

 

 

دنده پمپ دستگاه بستنی ساز صنعتی

گیربکس دستگاه بستنی ساز صنعتی

مجموعه رهاگیربکس با افتخار اعلام میکند که تولید کننده گیربکس های دستگاه بستنی ساز صنعتی می‌باشد. برای نمونه یکی از گیربکس های تولید شده این مجموعه را در زیر مشاهده میکنید. طراحی و تولید این گیربکس ها توسط این مجموعه در کمترین زمان و با بهترین کیفیت صورت میگیرد. رها گیربکس متخصص در طراحی و تولید گیربکس های صنعتی است که با توجه به نیاز کشور به گیربکس دستگاه بستنی ساز ، وارد این حوزه شده و تولید این محصول را به عهده گرفته است. علاوه بر این دنده پمپ و پاور دستگاه بستنی ساز نیز در این مجموعه ارائه میگردد.

ویژگی های دستگاه بستنی ساز صنعتی

 

  • از ۵ تا ۴۰ کیلوگرم ظرفیت مخزن را داراست
  • مورد استفاده در کافه ، رستوران ، تریا و بستنی فروشی ها محلی
  • سیستم تازه نگه داشتن بستنی برای مدت طولانی
  • جنس دستگاه از استیل ضد زنگ است
  • کم مصرف بودن
  • توانایی تولید بستنی ۲ رنگ

 

 

پاور دستگاه بستنی زا

دیدگاهتان را بنویسید

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Post comment